< Terug noar overzicht van mien Agenda

Van alles en nog wat in Veendam 21 september 2019

Dagbouk RSS
21/09/2019
12:15tot17:15

Moi laifhebbers van Grunningstoalege meziek

Van Jan Ubels kreeg ik te heuren dat der in
Veendam op Zotterdag 21 September de haile middag
wat te doun is mit Grunneger muzikanten.
Of ‘k doar ook aan mitwaarken wol ?
( Joa man – dat wol ik  vanzulf  ja wel !)

Ik reken op schier weer doar in Veendam–  mor mocht dat
mishotjen din zetten we de parreplu in ’t inne en goan we
gewoon deur!
As joe dat din ook doun den zitten wie ien aals gevaal doar
nait veur joker ! ‘k Heb der zin aan !!!

t Spul begunt om 12.45 u.  en gaait deur tot-  17.00 u.
Optredens van Beecham
Erwin de Vries
Ballade
Twij kurten – twij langen
Krzysztof Groen
Irene Wilkens – Sikkom Kult
Hans van der Lijke
Harry Niehof
Van ’t knoal
Laurens Schreuder en Alex Staal
Roelof van der Velde
Ger Sennema en Westkantstad
Be Schmaal
Swinder.
Laurens Schreuder
Alex Staal
Harry Niehof
Swinder
……………………………………………………………………………
Pand 1 – Cafe De Toeter – Beneden Westerdiep
…………………………………………………………………………….
13.00 – 13.30 …..1e set…..Irene Wilkens en Sikkom Kult
13.45  – 14.15 …..2e set…..Irene Wilkens en Sikkom Kult
14.30 – 15.00 …..1e set…..Gert Sennema  Westkant stad
15.15  – 15.45 …..2e set…..Gert Sennema  Westkant Stad
16.00 – 16.30 ….1e set …..van ’t Knoal
16.45 –  17.15  ….2e set …. van ’t Knoal

……………………………………………………………………………..
Pand 2 – Bibliotheek  van Beresteyn
……………………………………………………………………………..
13.00 – 13.30 ….1e set……………………….Krysztof Groen
13.45 – 14.15 …. 2e set……………………….Krysztof Groen
14.30 – 15.00 ….poesie………………………….Roelie Meier
15.00 – 15.30 ….poesie……………………… ……..Edo Staal
15.45 –  16.15 ….1e set…………………..Hans van der Lijke
16.30 – 17.00 ….2e set………………….Hans van der Lijke
……………………………………………………………………………..
Pand 3 – Promenade/ Voormalig Ernst Puik
……………………………………………………………………………..
13.00 – 13.30 ….1e set………………………………..Beacham
13.45 – 14.15 ….2e set…………………………………Beacham
14.30 – 15.00 ….1e set…………….Twij kurten twij langen
15.15 –  15.45 ….2e set …………    Twij kurten twij langen
16.00 – 16.30 ….1e set……………………………. Be Schmaal
16.45 –  17.15 …..2e set…………………………… Be Schmaal
……………………………………………………………………………..
Pand 4 Kerkstraat – voormalig braaiwinkeltje
……………………………………………………………………………..
12.45 – 13.15 ….1e set………………… Roelof van der Velde
13.00 – 14.00….2e set……………….. Roelof van der Velde
14.15 – 14.45…. 1e set…………………………. Erwin de Vries
15.00 -15.30…..2e set………………………… Erwin de Vries
15.45 – 16.15 ….1e set…………………………. Ballade
16.30 – 17.00….2e set………………………… Ballade
………………………………………………………………………………
Pand 5 Museumplein
……………………………………………………………………………….
13.00 – 13.30….1e set….Laurens Schreuder en Alex Staal
13.45  – 14.15 ….2e set…Laurens Schreuder en Alex Staal
14.30 – 15.00 ….1e set……………………………..Harry Niehof
15.15  – 15.45  ….2e set……………………………..Harry Niehof
16.00 – 16.30 ….1e set………………………………Swinder
16.45  – 17.15 …. 2e se……………………………….Swinder

Zet n reaktie op stee

Velden mit n * binnen verplicht

< Terug noar overzicht van mien Agenda